Nawigacja
Krucjata
Event można podzielić na 3 etapy:1.Walka w swoim mieście, czyli obrona Magic Shieldów przy city hallu(Rada Miasta), oby dwu warehouse(Banki), shop(Sklep) i blacksmith (Kuźnia) przeciwko atakom wrogich meteorów. Za każdego zabitego przeciwnika z wrogiego miasta dostajemy EK.2.Walka na mapie Middleland (ML), czyli budowanie swoich fortec. Każdy Mana stone powinien być zabudowany przez około 5 Mana Colectorów, oraz w liczne ilości dział pomagających bronić. Im więcej Mana colectorów w bazach tym szybciej będzie produkowana mana, która zamienia się w ataki Meteorów na przeciwne miasta(7 Ataków). Na ML pojawią się 3 Mana Stony w koło których należy budować swoje fortece. By móc budować musimy posiadać Pick Axe (Znajduje się w sklepie (Shop) w cenie 100gp), Gildię dzięki ktrej będziemy mieć limit budynków(zależy od ilości aktywnych członków) oraz wybrać podczas rozpoczęcia Krucjaty rolę Constructora (Konstruktora), dzięki któremu możemy budować.3.Walka w mieście przeciwnika, w której celem jest zniszczenie wszystkich Magic Shieldów aby nasze ataki meteorytów były skuteczne.W krucjacie Commander, czyli Guild Master danej gildi może powołać do życia dodatkowe jednostki za punkty które dostajemy za zniszczenie wroga i jego budowli. Co jakiś czas w miastach będą pojawiać sie Najemnicy którzy będą nam utrudniać ochronę Magic Shieldów, a za razem będą je atakować. Po zakończeniu Krucjaty każdy gracz który brał udział dostaje informacje o wyniku oraz wygranemu miastu wszystkie rzeczy w sklepie(shop) jak i w kuźni (Blacksmith) zostają obniżone o połowę.

Rola gracza w bitwie

Wojownik (Soldier) - dostaje 30% bonus do zadawanych obrażeń. Dotyczy to tak samo wojowników, jak i magów.Konstruktor (constructor ) - za pomocą pick axe może budować fortyfikacje.Dowódca (commander) - opcja dostępna tylko dla guild masterów. Dowodzi gildią podczas krucjaty. Ustawia miejsce, w które teleportować się będą wszyscy członkowie gildii, oraz miejsce w którym będą wznosić swoje budowle. Podczas krucjaty gildia zdobywa punkty bitewne (wybudowanie i zniszczenie budynku, zniszczenie shielda, zabicie przeciwnika). Po zdobyciu określonej ilości punktów dowódca może przyzwać dodatkowe jednostki.

Budynki, które można konstruować w trakcie krucjaty

Manacollector.gif Mana Collector - Zwiększa regen many wszystkim osobom znajdującym się w jego pobliżu oraz ładuje ManaStone(deszcz meteorytów)Detector.gif Detector - Wieża która zdejmuję z przeciwnika czar niewidzialności(invisibility)Arrowguardtower.gif Arrow Tower - Wieża łucznicza,strzelająca w przeciwnika znajdującego się w jej obszarze zasięgu.

Cannonguardtower.gif Cannon Tower - Armata atakująca przeciwników magicznym pociskiem. Jeśli gracz ma na sobie użyty czar AbsoluteMagicProtection(AMP) nie zostanie ani razu trafiony,lecz gdy posiada na sobie tylko ProtectionFromMagic(PFM) obrażenia zostana zadane tylko zmniejszone.Budynki, skonstruowane przez grę na potrzeby obydwu miast

Grandmagicgenerator.gif GrandMagicGenerator - Generator many , dzięki któremu zebrana moc z ManaStone pozwala zaatakować przeciwne miasto deszczem meteorytówManastone.gif ManaStone-Wyznacza miejsce w których graczę budują swoje fortece, (na mapie bitewnej/middleland wystepują 3 bazy) wysyła moc do GrandMagicGeneratora.Jednostki stworzone przez osobę z rolą Commander podczas krucjaty.

Lwb-elv.jpgLight War BeetleWymagane: 1000pktDostępne: Aresden/Elvine

Catapult.gifCatapulteWymagane: 1500pktDostępne: Aresden/ElvineTempl.gifTempleKnight:Wymagane: 2000pktDostępne: AresdenGHK.gifGod's Hand KnightWymagane: 2000pktDostępne: ElvineBG.gifBattleGolemWymagane: 3000pktDostępne: Aresden[img][/img]God's Hand Knight CavaleryWymagane: 3000pktDostępne: ElvineScreeny przedstawiające krucjatę

Krucjata5.pngKrucjata6.pngKrucjata7.png

Uwaga!

1.Podczas krucjaty gracze z przeciwnych miast nie mogą rozmawiać na publicznych czatach.2.Pod postacią ukazuje się numer gracza a nie jak na co dzień jego Nick.3.Exp podczas krucjaty jest zmniejszony o połowę.4.Każdy wróg jak i kryminalista będzie miał pod postacią czerwony znak.5.Podczas krucjaty nie wypadają itemy.6.Każde zabicie gracza z przeciwnego miasta daje po 90pkt, wież po 700pkt, generatorów oraz detektorów po 500pkt , Najemników po 50pkt, Katapulty po 800pkt, Temple Knight / God's Hand Knight po 1000pkt, Battle Golem / God's Hand Knight Calvary po 1500pkt Guild Masterowi .
Helbreath Portal Download


09:18:01 Current Server Time