Nawigacja
Umiejętności
Mining


Umiejętność kopania przyda się każdemu kowalowi. Dzięki niej można zdobyć materiały potrzebne kowalowi do wytwarzania broni.


Fishing


Łowienie to umiejętność, dzięki której, można w łatwy i szybki sposób dorobić się sakiew pełnych złota. Więcej na temat fishingu znajdziesz w dziale poradniki.


Magic Resistance


Umiejętność służąca do bronienia się przed magią, im większa jest tym słabiej czary na nas działają. Do osiągnięcia mistrzostwa potrzeba nam minimum 50 level.

Magic


Podstawowa umiejętność maga. Wpływa ona na "casting probability" czyli prawdopodobieństwo, że czar się uda. Umiejętność ta ma także wpływ na czar Summon-Creature, który w zależności od naszego wtajemniczenia w tajniki magi przywołuje coraz to silniejsze potwory.10% magic skill = Slime

20% Magic Skill = Giant Ant

30% Magic Skill = Snake

40% Magic Skill = Orc

50% Magic Skill = Skeleton

60% Magic Skill = Clay Golem

70% Magic Skill = Stone Golem

80% Magic Skill = Orc Mage

90% Magic Skill = Hellhound

100% Magic Skill = Cyclops

Oraz coraz więcej ich można przywołać:20-39% 1

40-59% 2

60-79% 3

80-99% 4

100% 5

Żeby stać się mistrzem we władaniu magią potrzeba nam minimum 50 MAG.

Hand-Attack


Umiejętność walki rękoma. Aby osiągnąć 100% skill potrzeba nam minimum 50 STR.

Archery


Umiejętność strzelania z łuku przydaje się w walce na odległość. Jest to też skuteczny sposób na magów. Podręcznik do nauki strzelania łukiem znajdziemy u kowala. Aby osiągnąć najwyższy poziom w władaniu łukiem należy mieć 50 DEX.

Short-Sword


Zaletą krótkich mieczy jest ich szybkość oraz możliwość używania ich wraz z tarczą. Podręcznik do nauki walki krótkimi mieczami znajdziemy u kowala. Aby osiągnąć najwyższy poziom w władaniu krótkimi mieczami należy mieć 50 DEX.

Long-Sword


Umiejętność władania długimi mieczami. Posiadać ją powinien każdy wojownik. Aby nauczyć się władać takim mieczem musimy kupić podręcznik i długi miecz. Aby osiągnąć najwyższy poziom w we władaniu długimi mieczami należy mieć co najmniej 50 DEX.

Fencing


Szermierka to często zapomniana sztuka walki. Czasami wykorzystywana przez wybornych magów. Jej zaleta jest zasięg oraz szybkość zadawania ciosów. Podręcznik do nauki szermierki znajdziemy u kowala. Aby osiągnąć najwyższy poziom we władaniu szermierką należy mieć 50 DEX.

Axe-Attack


Umiejętność władania różnego rodzaju toporami również przyda się każdemu wytrawnemu wojownikowi. Aby osiągnąć najwyższy poziom we władaniu toporami należy mieć 50 DEX.

Shield


Tarcze wykorzystuje się głównie podczas walki krótkimi mieczami lub szablami. Tarcza znacznie podnosi obronę. Aby nauczyć się trudnej sztuki obrony za pomocą tarczy należy się zaopatrzyć w podręcznik, który można kupić u kowala. Aby osiągnąć najwyższy poziom w władaniu tarczą należy mieć 50 DEX.

Alchemia


Alchemia jest skillem wykorzystywanym głownie przez magów, gdyż do osiągnięcia poziomu mistrzowskiego w tej umiejętności niezbędne jest posiadanie 50 INT. Więcej o alchemii znajdziesz w Poradnikach.

Manufacturing


Manufacturing jest bardzo ciekawą umiejętnością, dzięki której możemy z wykopanych (bądź kupionych) produktów wykuć bronie i zbroje.Więcej o Manufacturing znajdziesz w Poradnikach.

Farming


Uprawa roślin to umiejętność, która bazuje na inteligencji (INT). Aby osiągnąć 100% tej umiejętności potrzebujesz 50 INT. Więcej o farmingu znajdziesz w Poradnikach.

Hammer


Umiejętność władania różnego rodzaju młotami. Młoty posiadają specialną własność - po trafieniu w przeciwnika istnieje duże prawdopodobieństwo, że uderzenie zdejmie z niego cześć zbroi. Podręcznik do nauki walki młotami znajdziemy u kowala. Aby osiągnąć najwyższy poziom we władaniu młotami należy mieć minimum 50 DEX.


Pretend-Corpse


Umiejętność dająca nam możliwość udawania naszej śmierci. Jeżeli wróg się spostrzeże, że udajemy, może zaatakować nas tylko magią - inny rodzaj ataku nie jest wstanie nic nam zrobić. Do osiągnięcia perfekcji w udawaniu własnej śmierci potrzeba nam minimum 50 INT.


Staff-Attack


Dzięki tej umiejętności mag ma możliwość walki, gdy skończy mu się energia potrzebna do rzucania zaklęć. Podręcznik do nauki walki znajdziemy u kowala. Aby osiągnąć najwyższy poziom we władaniu laską należy mieć 50 MAG.

Poison-Resistance


Umiejętność, która pozwoli nam skutecznie obronić się przez trucizną. Żeby nauczyć się podstaw musimy wypić dilution potion, który możemy nabyć w sklepie lub u alchemików. Aby zostać mistrzem w tej sztuce potrzeba minimum 50 VIT.
Helbreath Portal Download


18:09:45 Current Server Time