Nawigacja
Alchemia
AlchemiaAlchemy jest to umiejętność dzięki której możemy przygotowywać różne mikstury czyli potiony w szczególności takie, których nie kupimy w sklepie.

Rozwijanie skilla alchemii jest dość pracochłonne i długotrwałe ale opłacalne.Wymagania: 50 Inteligence, wtedy twój skill będzie mógł osiągnąć poziom 100%. STR też się przydaję ponieważ postać może trzymać więcej rzeczy w inwentarzu.
Alchemik potrzebuje Alchemy Manuala - jest to książka, dostępna w shopie(sklep) za100 gp.Garnek

Niezbędny jest kociołek tzw. Alchemy Bowl, który można dostać w shopie(sklep) za 1000gp

Kolejnymi niezbędnymi przedmiotami są surowce typu: częci zwierząt. Jedyną drogą do zdobycia surowców jest po prostu zbieranie częci na pitach lub skupowanie u miejscowych handlarzy.

Do niektórych mikstur niezbędne są także pewne rośliny bądź ryby. Zaopatrzysz się w nie u miejscowego farmera i rybaka. Możesz także sam rozwijać te umiejętności.Umieść w plecaku niezbędne częci oraz Alchemy Bowl czyli. Kliknij na nim 2x i przenieś do niego składniki w/g przepisów podanych poniżej.* Salmon - może zostać wyłowiony przez rybaka.** Barley - roślina, wyhodowana tylko przez farmerów.***Water Melon - roślina, wyhodowana tylko przez farmerów.Materiały dla alchemika
Części zwierząt warto zbierać gdyż można je później odsprzedać alchemikom w cenie średnio 3-4 razy wyższej niż w sklepie!


Niektóre części zwierząt wykorzystują także kowale do produkcji zbroi, takie jak: Cyklops Hand Edge oraz skóry: Orc, Cyclops, Helhound, Werewolf.

Również częsci zwierząt przydają sie do Scavenger EventCzęści Demona i Unicorna wypadają niezwykle rzadko.

Helbreath Portal Download


19:19:37 Current Server Time