Co dalej? Data: 02.09.2018, 10:03

Witam wszystkich,

Z dniem dzisiejszym podsumowując prace nad serwerem zostały zakończone,
serwer został przepisany na jeden plik (wszystko na klasach + redukcja kodu źródłowego powtarzanego w większości funkcjach) - z obsługą bazy danych MySQL. Wszystko chodzi poprawie na pierwszy rzut oka, konfigi, ustawiania, mapy,odczyt/zapis do bazy, zostały tylko błędy kodu in-game do poprawienia, ponieważ samemu nie możemy ich wykryć, trzeba grac.
Posiadamy bardzo rozpisany system konfigów które możemy edytować bez wyłączania serwera, wszystko posortowane, większość rzeczy możemy teraz edytować z poziomu notatnika (notepad) bez ingerencji w kod źródłowy.
Klient gry został poprawiony pod względem graficznym bo powodował problemy na Windows XP/7/Vista/8/10 został także sprawdzony w każdym środowisku Windows. W planach mamy przepisanie klienta gry na nowy silnik graficzny ale to odległy plan, obecnie używamy (DirectX).

Póki co aktualizujemy stronę, dodajemy nowe artykuły, opisy gry, uzupełniamy niezbędne rzeczy do gry oraz przydatne innym w założeniu własnego serwera.

Zapraszamy wszystkich niebawem do wzięcia udziału w beta testach w wyłapaniu błędów gry.

Dziękuję i pozdrawiam

GM1

Napisane przez: GM1 Data: 02.09.2018, Godzina: 10:03 Więcej

   Helbreath Portal Data: 25.08.2018, 13:41

Witamy, pracę nad naszym projektem idą pełną parą, niebawem więcej info dla Was.
Helbreath Portal to nie tylko sam serwer gry to również źródła kody dodatki i wiele innych rzeczy na temat świata Helbreath.

Zapraszamy niebawem
Pozdrawiamy.

Napisane przez: GM2 Data: 25.08.2018, Godzina: 13:41 Więcej